O NAS

DARK INCH

Dobrze zainwestowane pieniądze  są najskuteczniejszym motorem napędowym każdego człowieka. 

W myśl tej idei połączyliśmy wiedzę, doświadczenie, kontakty biznesowe i pasję, by móc współpracować z przedsiębiorcami, instytucjami i inwestorami.

Zakres naszych działań obejmuje przede wszystkim: inwestycje, handel międzynarodowy, matchmaking oraz technologie IT. Działamy wielowymiarowo, współpracując m.in.
z izbami handlowo-gospodarczymi o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim, europejskim
i międzynarodowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy szerokie grono partnerów biznesowych. Daje to nam okazję do wymiany doświadczeń, a ponadto pozwala na nieograniczony dostęp do kolejnych podmiotów i instytucji. Wspólne realizowanie działań zapewnia rzetelność i pełen profesjonalizm, gdyż każdy zaangażowany we współdziałanie podmiot odpowiada za ten fragment biznesu, w którym specjalizuje się od wielu lat.

CELE

PODĄŻAMY W KIERUNKU TEGO, CO WARTOŚCIOWE

Nasza firma wyznaczyła sobie dwa nadrzędne cele. 

Pierwszym z nich jest skuteczne kojarzenie przedsiębiorców w celu współdziałania. 

Drugi to budowa struktur biznesowych pod wyznaczone działy gospodarki. 

Jasno określony kierunek, w którym podążamy, jest naszym gwarantem realizacji obu celów. Bez względu na to, czy pracujemy wewnątrz Grupy Kapitałowej, czy realizujemy zadania wspólnie z partnerami biznesowymi, stajemy się wspólną stroną w biznesie mogącą osiągnąć znacznie więcej.

WARTOŚCI

BIZNES W DUCHU FAIR PLAY

JASNO OKREŚLONE INTENCJE I OBOWIĄZKI 

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że jest współodpowiedzialny za kierunek i efekt realizowanych działań. Zespołowo ustalamy kolejne kroki prowadzące do realizacji zamierzeń. Wiemy, dlaczego się ich podejmujemy – wiąże się to z jasno określonymi intencjami i obowiązkami każdego z nas. 

PODTRZYMYWANIE TRADYCJI

DARKINCH

Czerpie z tradycji wypracowanej na podstawie wieloletniej działalności zapoczątkowanej przez rodzinne firmy. Etyka w biznesie nie jest nam obca. Postępowanie zgodnie z zasadami fair play zapewnia nie tylko wiarygodność firmy, lecz także jest mocnym fundamentem do budowania długotrwałych relacji biznesowych.

KONCENTRACJA

SKONCENTROWANIE SIĘ NA DOCHODOWYCH SEKTORACH RYNKU

Działamy w tych sektorach, które zostały ocenione przez naszych specjalistów jako dochodowe i pewne. Dzięki międzynarodowemu zasięgowi działań korzystamy
z doświadczeń naszych partnerów biznesowych w wybranych państwach i wspólnie odnajdujemy najwłaściwszą drogę do realizacji zamierzonych celów. Realizujemy inwestycje tak, aby miały solidne fundamenty i wysoką stopę zwrotu.

DODAJEMY SKRZYDEŁ

CSR

Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w drugiego człowieka. Nasza firma z dumą patronuje lokalnym inicjatywom, w których dostrzega ogromny potencjał.  

DARKINCH angażują się we wsparcie finansowe i merytoryczne przedsięwzięć związanych m.in. z promocją sportu i zdrowego trybu życia. 

HANDEL

Handel o zasięgu europejskim

Stale współpracujemy z krajami europejskimi, przygotowując wymianę handlową między producentami a bezpośrednimi odbiorcami towarów. Prężnie działamy
w branży spożywczej, w której skupiamy się na organizowaniu logistyki i obrocie towarowym. 

Handel o zasięgu międzynarodowym 

Dzięki współpracy miedzynarodowej nasza firma pośredniczy w wymianach handlowych między Polską, Europą i Amerykami. Stale rozszerzamy sieć powiązań biznesowych w celu kojarzenia podmiotów gotowych do współdziałania. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na sektorach takich jak: IT, branża spożywcza i medyczna.